Forum -=[ BUNKIER ]=- Strona Główna
 Home    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Galerie
 Rejestracja    Zaloguj
[20.04.2007] Antistatic @ Arena CAS [Ostrava]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum -=[ BUNKIER ]=- Strona Główna -> Imprezy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Venom
PostWysłany: Pią 16:37, 06 Kwi 2007 Powrót do góry


Dołączył: 24 Paź 2005

Posty: 2980
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Cieszyn

ja mam bilet i ja sie wybieram. Hary chyba jasno napisalem wszesniej ze sie deklaruje na ta impreze Smile
Zobacz profil autora
spons
PostWysłany: Śro 21:36, 18 Kwi 2007 Powrót do góry


Dołączył: 24 Paź 2005

Posty: 298
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Katowice

jest ktos chetny na podróż autem ? heh bo mamy jeszcze 2 miejsca wolne jak cos Smile
Zobacz profil autora
djpunk
PostWysłany: Śro 21:39, 18 Kwi 2007 Powrót do góry


Dołączył: 21 Mar 2007

Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: oswiecim

jeszcze tylko 2 dni Twisted Evil na imprezie u naszych czeskich sasiadow nie bylem ale mam najdziej ze imprezy maja tak dobre jak piwo Twisted Evil
w ostravie juz od samego poludnia, mala rozgrzewka


........................................
[link widoczny dla zalogowanych]
........................................
Zobacz profil autora
djpunk
PostWysłany: Śro 21:41, 18 Kwi 2007 Powrót do góry


Dołączył: 21 Mar 2007

Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: oswiecim

a jesli ktos ma w planach jakis after niech pisze shocked
Zobacz profil autora
RedGirl
PostWysłany: Śro 23:27, 18 Kwi 2007 Powrót do góry


Dołączył: 09 Maj 2006

Posty: 457
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Jaworzno

djpunk napisał:
a jesli ktos ma w planach jakis after niech pisze shocked

ok 20 osobowa grupa (w tym ja) ma zamiar zostac jeden dzien dluzej w Ostravie Smile Smile jak jestes chetny to daj znac na gg Smile
Zobacz profil autora
djpunk
PostWysłany: Czw 20:01, 19 Kwi 2007 Powrót do góry


Dołączył: 21 Mar 2007

Posty: 9
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: oswiecim

juz jutro Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Line up: Antistatic 20.4.2007

19:30 - 21:00 Cou-D vs Fox
21:00 - 22:00 Martin Gredner
22:00 - 23:30 Laydee Jane
23:30 - 00:30 Hifi Princess
00:30 - 02:15 Gayle San
02:15 - 03:15 Boss
03:15 - 04:45 Amok
04:45 - 05:45 Plüschen
05:45 – 06:30 Evil kid
Zobacz profil autora
kenny
PostWysłany: Czw 20:34, 19 Kwi 2007 Powrót do góry


Dołączył: 30 Maj 2006

Posty: 116
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: cieszyn

Do uwidzenia Twisted Evil Twisted Evil
Zobacz profil autora
Venom
PostWysłany: Czw 20:55, 19 Kwi 2007 Powrót do góry


Dołączył: 24 Paź 2005

Posty: 2980
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Cieszyn

TT daje rade... Fajnie! Juz nie moge sie doczekac
Zobacz profil autora
hary
PostWysłany: Pią 13:35, 20 Kwi 2007 Powrót do góry


Dołączył: 12 Lut 2006

Posty: 167
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: bielsko-biała

udanej imprezy, oraz niezapomnianych wrazen muzycznych zycze, bo ja jutro niestety 1-sza zm i nic sie nie dalo wymyslic - garba sie kurwa dorabiam Very Happy
Zobacz profil autora
Venom
PostWysłany: Sob 13:12, 21 Kwi 2007 Powrót do góry


Dołączył: 24 Paź 2005

Posty: 2980
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Cieszyn

Po imprezie

Hmm nie wiem od czego zaczac Smile

Podroz minela nam bardzo przyjemnie... 2 samochody w tym jeden BUS firmy kurierskiej "UPS" hehe... Do samej Ostravy zajechalismy bez problemow... Podjerzdzamy pod CEZ ARENA a tu cicho... zero ludzi... zero plakatow... Spotkalismy jakis czechow ktorzy tez szukali biby... Smile... obeszlismy hale do okola i nic! Ochroniarze mowili ze tu dzis nic nie ma:) Mieli racje... bo to byla CEZ a CAS Arena... heheh... Popedzilismy zatem dalej w poszukiwaniach tego wlasciwego miejsca... Naszczescie przed nami jechali wczesniej poznani czesi wiec nie trudno bylo trafic... (tylko jedno zawracanie) Smile

Podjezdzajac pod sama CAS Arene i slyszac juz muzyke od razu usmiechnely sie nam twarze... Czym szybciej weszlismy do srodka...


Miejsce
Samo miejsce bardzo ok jak na taka impreze... Zero zbednego wystroju tylko scena... 2 "niby" bary + jedno stoisko z "techno gadzetami" Razz

Muzycznie
Wchodzac trafilismy na seta

Laydee Jane... grala bardzo lajtowo... mi to podchodzilo pod jakis trance... aczkolwiek sam nie wiem co to bylo... Ludzie reagowali na jej poczynania za sterami... Mnie jednak niczym nie poderwala do tanca...

Pozniej zmiana - Hifi Princess - drobna blondynka... grala jakies dziwne klimaty... Sam nie wiem jak nazwac ta muzyke... Mi to momentami podchodzilo pod electro a nawet progressive... Technicznie rewelacja... i duzy plus za feeling... Widac bylo jak sie fajnie bawila... Milo bylo patrzec...

GAYLE SAN - Szeroki usmiech na twarzy... biale zeby kontrastowe do koloru skory... Urocza azjatka... Widoki byly piekne... Seta zaczela dosc spokojnie by pozniej skonczyc mocniej. Grala dosc wolno ale z pompa... 3 decki w akcji i te jej walki robily wrazenie. Przy wejsciach szeroki usmiech pojawial sie na twarzy... Bylo dobrze...

Boss - zawiodlem sie szczerze mowiac... Problemy ze sprzetem (raczej jego wlasnym) napewno mu nie pomagaly... Gral dosc chaotycznie... sporo szlagierow... ale skakal po stylach strasznie... przykladem moze byc Umek - Benozal zmiksowany z wlasna off beatowa produkcja... Jego zniechecenie do gry bylo bardzo widoczne. Nie bawil sie... byl chyba zly...
Igly mu skakaly a plyty rozjezdzaly sie gdzie chcialy... Nie tego sie spodziewalem...

Plüschen - wszedl zamiast Amoka... pewnie wiekszosc ludzi nawet o tym nie wiedziala... choc szczerze powiem ze organizator zadbal o to wyswietlajac na rzutniku przsunieta godzine wystepu Amoka.... Wracajac do pana Plüschen - hmm Zdecydowanie najgorszy myzycznie set tej imprezy. Wszystkie kawalki seta to bylo hard techno z melodiami i wokalami... same jakies bootlegi itp... Wogole mi nie siadlo... Za to "backspeed" mial opanowany do perfekcji... Stoswal go bardzo czesto... Troche sie posmialismy z niego Smile

AMOK - Technicznie bardzo dobrze... Gral z CD. Sporo dobrych szlagierow ... Pierwsza czesc seta bardzo w klimatach techno i hard techno... praktycznie wiekszosc kawalkow mam lub znam wiec zero zaskoczenia muzycznego... a szkoda bo gra z CD wiec moze sobie na to pozwolic... ale wracajac... Ten jego set byl chyba najlepszym setem imprezy jak dla mnie (na rowni z setem Gayle) ... W czesci tecno zagral tez kilka swoich produkcji ... bylo fajnie... Druga czesc przerodzila sie w cos czego sie po nim spodziewalem... Walki juz bardziej Hardcorowe... Potezne! Bardzo mi sie podobalo...

Evil kid - cos sobie tam dziewczynka pogrywala... niebardzo juz sluchalem...

Ogolem muzycznie duza rozpietosc od trance po hardcore... Napewno ma to swoje plusy i minusy... Najlepsze sety tej nocy to zdecydowanie GAYLE SAN i AMOK... najgorszy za to pan Plüschen....

Naglosnienie - Spodziewalem sie ze bedzie lepsze... Naprawde gralo bardzo slabo... Brakowalo glebi basu... takiego "jebniecia" Organizatorzy postawili chyba na cos innego... a szkoda... Pomijam tu juz problemy jakie byly z tym naglosnienie podczas seta GAYLE SAN... Wogole jakos tak dziwnie to gralo. Raz ciszej raz gorzej...

Ludziki
Oj tu jest temat rzeka... Moze zaczne od tego ze bylo tam kilku znajomych z polski ktorych serdecznie pozdrawiam... Bylo z kim sie posmiac i pogadac w normalnym jezyku... Very Happy Aczkolwiek na secie Amoka niestety polacy nie pokazali klasy... Jak ktos jest zmeczony moze zawsze isc sobie usiasc na bok gdzies a na srodku parkietu...
Sami czesi... To byl dla mnie szok... swiecace gadzety w rekach... bale rekawiczki... swiecace gwizki... rozne przebrania... pomalowane twarze... faceci w spodnichach... no duzo by tego mozna wymieniac... naprawde ciezki szok... Polowa chyba sie z choinki urwala... Pieknie za to tancza... niektorzy jak robokopy iny jak porazeni pradem... Kazdy na swoj sposob Smile
Gwizdali krzyczeli skakali klaskali... pelna euforia... Smile Kazdy inaczej reaguje na ta muzyke... Szanuje to...

Poza tym pogadalem troche z czachami ktorych poznalismy pod pomylona CEZ ARENA... Bardzo mili ludzie i pozytywnie nastawieni... To mi sie podobalo...

Posumowanie
Impreze zaliczam do srednich...

Dziekuje za uwage!
Zobacz profil autora
kenny
PostWysłany: Nie 22:24, 22 Kwi 2007 Powrót do góry


Dołączył: 30 Maj 2006

Posty: 116
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: cieszyn

a oto foty Wink Wink

[link widoczny dla zalogowanych]

no i czekamy na VIP foty Twisted Evil Twisted Evil od Agaty Wink
Zobacz profil autora
Hemorrhage
PostWysłany: Pon 9:27, 23 Kwi 2007 Powrót do góry


Dołączył: 24 Paź 2005

Posty: 1083
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Mentally Ill from Amityville

Cytat:
Sami czesi... To byl dla mnie szok... swiecace gadzety w rekach... bale rekawiczki... swiecace gwizki... rozne przebrania... pomalowane twarze... faceci w spodnichach... no duzo by tego mozna wymieniac... naprawde ciezki szok... Polowa chyba sie z choinki urwala... Pieknie za to tancza... niektorzy jak robokopy iny jak porazeni pradem... Kazdy na swoj sposob Smile


ja już to przeżyłem na Summer of Love 2006...jedni jak vixiarze, inni jak by z rave party z 96 roku się urwali...no i nie ma to jak pogwizdac na występie KRAFTWERK'a shocked

Cytat:
Gwizdali krzyczeli skakali klaskali... pelna euforia... Smile Kazdy inaczej reaguje na ta muzyke... Szanuje to...


no tak każdy inaczej, ale ja np. mam ochote wdeptać w ziemię jakiegoś naćpanego ziomka który bawi sie obok mnie i gwizdka z ryja nie wyjmuje.
Bo co jak co ale to "trochę" przeszkadza w odbiorze muzyki...
Zobacz profil autora
RedGirl
PostWysłany: Pon 11:07, 23 Kwi 2007 Powrót do góry


Dołączył: 09 Maj 2006

Posty: 457
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Jaworzno

weekend zaliczam do najlepszych jaki mialam w ciagu ostatniego czasu natomiast sama impreze to srednich Wink podroz do Ostravy i droga do hali pelna niespodzianek Laughing Laughing w tramwaju wyczail nas bardzo sympatyczny Czech Daniel ktory byl naszym przewodnikiem i bardzo sie ucieszyl ze moze sobie podszkolic troche polski jezyk Smile
co do setow to dla mnie zdecydowanie najlepiej Galye, poczatek nieco wolniejszy ale za to od drugiej polowy secik totalnie miazdzacy:) set Amoka tez świetny Twisted Evil Twisted Evil podobal mi sie tez wystep Hifi Princess a raczej to jak bawiła sie za deckami Smile duzo pozytywnej energii Smile patrzac na nia odrazu chcialo sie szalec na parkiecie Smile reszta dj-ow nieciekawie i slabo... Boss - wielkie rozczarowanie Rolling Eyes
slabe naglosnienie i jakas taka dziwna akustyka bardzo pogorszyl odbior muzyczny... jak to Venom napisal "brakowalo takiego jebniecia"
najwiekszym szokiem byli dla mnie Czesi i te ich wszystkie smieszne, dziwne i kolorowe przebrania ale widac taki urok tych imprez Laughing Laughing
to w sumie tyle ode mnie Smile
pozdrowionka dla wszystki spotkanych i do zobaczonka Smile


moje fotki Smile
[link widoczny dla zalogowanych]
Zobacz profil autora
hary
PostWysłany: Pon 11:36, 23 Kwi 2007 Powrót do góry


Dołączył: 12 Lut 2006

Posty: 167
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: bielsko-biała

Hemorrhage napisał:
Cytat:
Sami czesi... To byl dla mnie szok... swiecace gadzety w rekach... bale rekawiczki... swiecace gwizki... rozne przebrania... pomalowane twarze... faceci w spodnichach... no duzo by tego mozna wymieniac... naprawde ciezki szok... Polowa chyba sie z choinki urwala... Pieknie za to tancza... niektorzy jak robokopy iny jak porazeni pradem... Kazdy na swoj sposob Smile


ja już to przeżyłem na Summer of Love 2006...jedni jak vixiarze, inni jak by z rave party z 96 roku się urwali...


noo pekipiki sa jeszcze na tym etapie, (gwizdkow i rekawiczek) ktory jak obserwuje u nas juz przeminal lub przemija - cale szczescie
aaa i pamietam jeszcze te ich wachlarzyki na poprzednim antistatic hehe wszyscy nawet kolesie sie wachlowali chociaz wcale goraco nie bylo Very Happy
Zobacz profil autora
RedGirl
PostWysłany: Pon 11:53, 23 Kwi 2007 Powrót do góry


Dołączył: 09 Maj 2006

Posty: 457
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Jaworzno

hary napisał:
Hemorrhage napisał:
Cytat:
Sami czesi... To byl dla mnie szok... swiecace gadzety w rekach... bale rekawiczki... swiecace gwizki... rozne przebrania... pomalowane twarze... faceci w spodnichach... no duzo by tego mozna wymieniac... naprawde ciezki szok... Polowa chyba sie z choinki urwala... Pieknie za to tancza... niektorzy jak robokopy iny jak porazeni pradem... Kazdy na swoj sposob Smile


ja już to przeżyłem na Summer of Love 2006...jedni jak vixiarze, inni jak by z rave party z 96 roku się urwali...


noo pekipiki sa jeszcze na tym etapie, (gwizdkow i rekawiczek) ktory jak obserwuje u nas juz przeminal lub przemija - cale szczescie
aaa i pamietam jeszcze te ich wachlarzyki na poprzednim antistatic hehe wszyscy nawet kolesie sie wachlowali chociaz wcale goraco nie bylo Very Happy


hehe no wachlarzykow tez bylo pelno Very Happy Very Happy
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum -=[ BUNKIER ]=- Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB :: phore theme by Kisioł. Bearshare