Forum -=[ BUNKIER ]=- Strona Główna
 Home    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Galerie
 Rejestracja    Zaloguj
[17.11.2007] COMBAT AREA & ANALOG.ON@Kompresor, Katowice
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum -=[ BUNKIER ]=- Strona Główna -> Imprezy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
spons
PostWysłany: Czw 22:17, 11 Paź 2007 Powrót do góry


Dołączył: 24 Paź 2005

Posty: 298
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Katowice




COMBAT AREA & ANALOG.ON


17 Listopada


Tomash Gee - Methadon | Compressed | Schubfaktor / Głogów
Pekin - Lost Sound / Kwidzyn
Venom - Substanz.Art | Turbulence Crew / Cieszyn
Tomash WBPM - Combat Corps / Bielsko-Biała
Kamil More - analog.on / Bytom
Kszaq - analog.on / Katowice

Tomash Gee:



Tomash Gee to wykonawca pochodzacy z Głogowa. Jego zainteresowania muzyczne od wczesnych lat odbiegały od trendów. Swoja zabawe z muzyka zaczał od podkladow hiphopowych które robił dla kolegów i znajomych. Pod koniec lat 90 Tomek odkrył elektronikę i kawałki takich ludzi jak np. Aphex Twin. Tak sie zaczęła przygoda ktora poprowadziła go przez minimal, hardtechno oraz schranz. W latach 2002 i 2003 Tomek zaczal umieszczac swoje produkcje w internecie m.in na najwiekszym niemieckim forum hardtechno USB. W ten sposob dotarl do duzej ilosci zainteresowanych i juz pod koniec 2003 roku wydal swój pierwszy kawalek na niemieckim labelu Combat Skill, ktorym byl remix kawalka Svena Wittekinda i Roberta Natusa. Na poczatku roku 2004 zalozyl pierwszy i jak na razie jedyny polski label hardtechno - Methadon, na ktorym wspolpracuje z takimi ludzmi jak Leo Laker, Arkus P., DJ Amok, Robert Natus czy Kay. D. Smith. Pozatym wydaje swoje kawalki na takich labelach jak Carnage,Toolterror, Compressed, Audio Assault Arms, FAK, Crowbar oraz wielu innych a jego płyty sa grane m.in przez DJ Rush, Sven Wittekind, Boris S czy Paul Langley. Jako jeden z niewielu Polakow zajmujacych sie szeroko pojęta muzyka elektroniczna wystepuje za granica, dotychczas odwiedził juz Belgie, Niemcy, Austrie, Hiszpanie, Wegry, Finlandie, Słowenie, Łotwe, Litwe i Ukraine. Mimo ze nadal jest kojarzony ze schranzem w najnowszych produkcjach pokazuje że potrafi tworzyc takze w klimatach hard & groovy techno, natomiast w swoich liveactach stara sie laczyc wiele gatunkow od minimalu do schranz. Tworzenie muzyki to nie jedyna pasja Tomka. Kolejna jest grafika, która jednak stoi troche z boku - z powodu pracy nad kawałkami Starsze prace można ogladac pod adresem [link widoczny dla zalogowanych]


Pekin:



Nazywa się Jacek Rudnicki /pseudo _PeKiN__ ) Ma 23 lata i mieszka w Kwidzynie z muzyką techniczną zetknął się w wieku 17 lat i tak już ona zagościła w jego sercu. Jako młody klubowicz w wieku 18 lat jak już tylko mógł pojechał na Mayday nie mając pojęcia jak się to może skończyć. Po tej imprezie wiedział już, ze muzyka techno to nie tylko "łubu dubu" z głośników, zdał sobie sprawę jak wiele daje ona ludzią. Od tamtej pory jeździł na imprezy techniczne do Krakowa, Warszawy i Szczecina. Po kilku latach takich wypraw poszedł do pracy i za pierwszą wypłatę jaką miał kupił słuchawki Technics i tak się już zaczęło. Postanowił kupić sprzęt i grać w domu. Z upływem czasu (2,5 lata) zaczął nabierać doświadczenia i zdecydował się robić własne imprezy techniczne, które miały na celu skupianie młodych ludzi, którzy potrafią słuchać szeroko pojętej muzyki technicznej. W jego głowie powstał projekt o nazwie "Lost Sound", do którego wciagnął swojego kolegę. Organizują imprezy gdzie zapraszają tylko mlodych Dj, którzy nie mają sławy, ale grają dobrze i przedewszystkim kochają to robić. Do osiagnięć należą impreza New Blood w klubie Crossed oraz Nature One pl. Styl jaki gra to w jego mniemaniu stare dobre techno, którego już nie ma w klubach, przeplatane nowymi produkcjami. Od pewnego czasu w sety techno stara się wplatać bardzo mroczny progressive dzięki czemu sety sa zrożnicowane i obfite w techniczne dźwieki.

[link widoczny dla zalogowanych]

start: 22
wjazd: 10

Klub Kompresor
ul. Asnyka 32
Katowice-Piotrowice


[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
http://www.amortyzator.fora.pl/


Ostatnio zmieniony przez spons dnia Pią 15:31, 12 Paź 2007, w całości zmieniany 5 razy
Zobacz profil autora
SoopeR
PostWysłany: Czw 22:21, 11 Paź 2007 Powrót do góry


Dołączył: 24 Paź 2006

Posty: 1016
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wodz.Śl.

oj...bardzo zacna to dla mnie nowina Smile jak najbardziej obecny jesli uczelnia planów nie pokrzyżuje Smile
Zobacz profil autora
Secatorus
PostWysłany: Czw 22:21, 11 Paź 2007 Powrót do góry


Dołączył: 03 Gru 2006

Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: B-B / Drogomyśl

hu hu hu Very Happy obecny jak nigdy Razz
Zobacz profil autora
tekk_kot
PostWysłany: Czw 22:25, 11 Paź 2007 Powrót do góry


Dołączył: 24 Lis 2005

Posty: 2285
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Meanwood LS6

cieszę się, ze jednak śląski Kompressor wszedł w grę

jak dla mnie bdb wybór

mam nadzieję, ze połączenie sił przyniesie pożądane efekty

powodzenia!
Zobacz profil autora
MaaT
PostWysłany: Czw 23:01, 11 Paź 2007 Powrót do góry


Dołączył: 07 Paź 2007

Posty: 60
Przeczytał: 0 tematów


no dobrze ładnie i wspaniale jak bedzie za co to sie pojawie na bibie:DVery HappyVery HappyVery Happy
i poznał bym pare osub z forum
Zobacz profil autora
Secatorus
PostWysłany: Czw 23:05, 11 Paź 2007 Powrót do góry


Dołączył: 03 Gru 2006

Posty: 121
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: B-B / Drogomyśl

MaaT napisał:
osub

Laughing Laughing Laughing
Zobacz profil autora
Miq
PostWysłany: Pią 10:14, 12 Paź 2007 Powrót do góry


Dołączył: 28 Kwi 2006

Posty: 47
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Gliwice

Obecny na 100% Very Happy
Zobacz profil autora
sawcia:D
PostWysłany: Pią 11:08, 12 Paź 2007 Powrót do góry


Dołączył: 03 Sty 2007

Posty: 288
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Katowice:D

Ooooo no proszę bardzo połączenie CA z Analogiem Cool cco Ty się stało Twisted Evil Miło że takie rzeczy dzieją się w Kompresorku Razz szkoda tylko że akurat w tym terminie będę siedzieć na niezwykle ciekawych i zajmujących wykładach na uczelni Mr. Green w każdym razie życzę udanej imprezki Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Zobacz profil autora
tekk_kot
PostWysłany: Pią 11:16, 12 Paź 2007 Powrót do góry


Dołączył: 24 Lis 2005

Posty: 2285
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Meanwood LS6

w nocy masz wykłady? co to za szkoła? Very Happy myślałam, że w tym czasie w Browarze Cię będzie można spotkać...
Zobacz profil autora
sawcia:D
PostWysłany: Pią 13:56, 12 Paź 2007 Powrót do góry


Dołączył: 03 Sty 2007

Posty: 288
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Katowice:D

tekk_kot napisał:
w nocy masz wykłady? co to za szkoła? Very Happy myślałam, że w tym czasie w Browarze Cię będzie można spotkać...

Hahahha no nie w nocy ale następnego dnia od 8 rano Cool więc wiesz raczej biba odpada...ja też myślałam że będzie mnie można tam spotkać ale no cóż tak mi plan rozłożyli Crying or Very sad
Zobacz profil autora
Venom
PostWysłany: Pią 17:21, 12 Paź 2007 Powrót do góry


Dołączył: 24 Paź 2005

Posty: 2980
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Cieszyn

Ja tez kiedys studiowalem.... naszczescie dziennie Razz

Polecam Pekina!
Zobacz profil autora
LORCIA
PostWysłany: Sob 11:48, 13 Paź 2007 Powrót do góry


Dołączył: 03 Cze 2007

Posty: 274
Przeczytał: 0 tematów


Oj ja też się rozkoszuje dziennym studiowaniem, ale ma to też swoje wady, bo jak się wstaje codziennie o 5...to w weekend czuje się jak warzywko:(
Zobacz profil autora
sawcia:D
PostWysłany: Sob 14:45, 13 Paź 2007 Powrót do góry


Dołączył: 03 Sty 2007

Posty: 288
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Katowice:D

Nie robie z tego aż takiej tragedii Very Happy co któryś weekend mam wolny Smile ale znając moje szczęście to będę mieć zajęcia wtedy kiedy będą najlepsze imprezy Rolling Eyes hahahah przynajmniej na bank będę mieć wolne w sylwestra Mr. Green a wtedy zawsze są dobre biby Cool jak już nie byłam 1,5 miesiąca na imprezie wytrzymam jeszcze troszkę Twisted Evil chociaż nie powiem że mi tego nie brakuje.... Cool to nie są te czasy jak się imprezowało tydzień w tydzień...zresztą pewnie niektórzy z Was pamiętają te czasy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Zobacz profil autora
Kamyk aka KAMISHI
PostWysłany: Sob 16:54, 13 Paź 2007 Powrót do góry


Dołączył: 21 Lis 2005

Posty: 2742
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Będzin Syberka / Katowice Sokolska

Ja już nie pamiętam. Za stary jestem. Pierwsze rave parties 11 lat temu ajj ajj ajj...
Zobacz profil autora
DJPi
PostWysłany: Nie 12:27, 14 Paź 2007 Powrót do góry


Dołączył: 15 Lip 2006

Posty: 153
Przeczytał: 0 tematów


cofamy sie w rozwoju jednak .......... smutne
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum -=[ BUNKIER ]=- Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 1 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB :: phore theme by Kisioł. Bearshare