Forum -=[ BUNKIER ]=- Strona Główna
 Home    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Galerie
 Rejestracja    Zaloguj
[22.01.2010] V-te Urodziny Psylesii @ INQbator [Katowice]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum -=[ BUNKIER ]=- Strona Główna -> Imprezy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Styropian
PostWysłany: Pią 9:41, 18 Gru 2009 Powrót do góry


Dołączył: 07 Maj 2006

Posty: 239
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Katowice....MAIN FLOOR....
RIUM WARRIORS [Czechy]
MAGOWIE PSYCHEDELICZNEJ NUTY [Rzeszów]
STYROPIAN [Psylesia/MAE - Katowice]
MARION [Psylesia/Ashoka - Rybnik]
BUBBLEGUM [Psylesia - Kwaśne Łąki]

....CHILL OUT....
AUDIOFORMACJA Live! [Bielsko Biała]
SWEN(DZONCY)STR00P Live! [Ashoka]
NEOGEN [Spiral Active Project - Wrocław]
AFROCK [Ashoka]
MARION [Psylesia/Ashoka - Rybnik]

...DEKORACJE...
UV ART DECO TEAM [Rzeszów]
VATAA [vatamorgana.org]
PSYLESIA
ASHOKA

...WIZUALIZACJE...
TOFIK [Ashoka] @ Chill
+ gość @ Main

...CHAI SHOP...
KASIA [Ashoka]

Gdzie: Inqbator Club, Katowice ul. Dworcowa 2 [Dojście z Dworca PKP około 5 minut]
Mapa: [link widoczny dla zalogowanych] - [link widoczny dla zalogowanych] - [link widoczny dla zalogowanych]
Kiedy: 22.01.2010
Wjazd: Panie 10zł | Panowie 12zł
Start: 21:00
End: 05:00

#INFO

Gdy na początku 2005 roku powołaliśmy do życia Psylesię nie mieliśmy pojęcia jak daleko zajdziemy i jak długo będziemy istnieć. 22 stycznia 2010 mamy zaszczyt zaprosić Was do katowickiego INQbatora na imprezę uświetniającą V-cio lecie Psylesii.

#MAIN FLOOR

Główną atrakcją nocy z 22 na 23 stycznia będzie występ projektu Rium Warriors. Dodatkowo tej nocy zaczarują Magowie Psychedelicznej Nuty oraz DJe kolektywu Psylesia.

RIUM WARRIORS [Czechy]Rium Warriors – to czeski duet pochodzący z miejscowości Havirov. W skład Rium Warriors wchodzą: Martyzan(DJ) oraz Bart [didgerido]. Ta dwójka wystąpiła wspólnie na kilku imprezach i festiwalach m.in. na pierwszej Moondalli w 2002 roku. Połączenie psychedelicznych setów Martyzana z energiczną i hipnotyczną grą Bart'a na didgeridoo, zaskarbiły sobie spore grono fanów, a ich występy wprowadzają ludzi w najlepsze stany jakie można osiągnąć słuchają psychedelic trance. Ostatni raz ta dwójka wystąpiła pod koniec 2005 roku, dlatego jest nam niezmiernie miło, że Rium Warriors uświetnią nasze V-cio lecie!

MARTYZAN [USE - Czechy]
--> [link widoczny dla zalogowanych]
--> [link widoczny dla zalogowanych]

Martyzan przygodę z imprezami rozpoczął w roku 1995 w ostrawskich klubach TNT i Cegielnia. Wkrótce potem został zaproszony do formacji Bassdrum Brothers - wraz z Inspiralem x62 i AlioYshou grał i organizował imprezy w Ostrawie i okolicach. Po doświadczeniach na festiwalu w Staré Huti skoncentrował się na graniu goatrance, który wówczas był wydawany niemal wyłącznie na vinylach. Po utworzeniu kolektywu Dvoika.Troika, Bassdrum Brothers został rozwiązany, a Martyzan przeniósł się do Pragi. Mieszkając w Pradze zaangażował się w działalność kolektywu HedoniX. Obecnie Martyzan jest członkiem i jednocześnie założycielem kolektywu United Sound Experience, który głownie organizuje imprezy na północy Moraw. Martyzan nie ogranicza się do jednego gatunku psytrance, w jego setach usłyszeć można nagrania progressive, psychedelic, goa i psybreak.

BART [Evolution Dejavu - Czechy]
--> [link widoczny dla zalogowanych]

Bart na scenie muzycznej jest aktywny od 1994 roku. Gra na didgeridoo, beczkach, djambe i gitarze elektrycznej. Udziela się również wokalnie. Obecnie jest członkiem Evolution Dejavu - sześcioosobowego zespołu obracającego się w klimatach muzyki etnicznej. W skład grupy wchodzą DJe, muzycy grający na instrumentach perkusyjnych, gitarze basowej oraz na instrumentach etnicznych m.in. na: didgeridoo, djambe, darbuka, dholl, dhondo. Ta bogata mieszanka instrumentów z różnych zakątków świata powoduje, że koncerty grupy są bardzo dynamiczne i zyskują spore grono fanów. Zespół został w roku 2004 okrzyknięty odkryciem roku na festiwalu Colors Of Ostrava. Zanim jednak Bart związał się z Evolution Dejavu był aktywnym członkiem grup Song of Satori i Lalaland, tworzył także niezależny autorski projekt "B-Art".

MAGOWIE PSYCHODELICZNEJ NUTY [Rzeszów]Kolejnymi gośćmi „urodzinowych opowieści” będzie jeden z najbardziej tajemniczych kolektywów w naszym kraju – Magowie Psychodelicznej Nuty. Kolektyw ten organizuje imprezy w Rzeszowie i okolicach. Pomimo sporego oddalenia od głównych centr psytranc'owych w naszym kraju ich imprezy stoją na bardzo wysokim poziomie, a dekoracji mogą zazdrościć im najlepsi w Polsce! W skład Magów Psychedelicznej Nuty wchodzą DJe: Dominorr, Pitt, Yaos i to ich będzie można usłyszeć w nocy z 22 na 23 stycznia.

DOMINORR [Magowie Psychedelicznej Nuty - Rzeszów]
Przez wielu uznawany jest za niezwykle utalentowanego dj’a, który potrafi porwać słuchacza w niezwykłą, muzyczną podróż. Sety Dominorr’a to zwykle wielowątkowe wydarzenie przedstawione przy użyciu dużej dawki energii i hipnotycznych dźwięków. To wyszukana selekcja, w której nowoczesne dźwięki zazębiają się z klasykami gatunku. Duży wpływ na jego sceniczną postawę mają prekursorzy muzyki zza naszej wschodniej granicy.

PITT [Magowie Psychedelicznej Nuty - Rzeszów]
Jego sety charakteryzują delikatne, ale raczej głębokie produkcje ocierające się o progressive rodem z mroźnej Skandynawii. To dość oryginalna postać na naszej niezależnej scenie muzycznej, to przede wszystkim zwolennik ambitnych, elektronicznych brzmień. Zawsze stara się o jak najbardziej klimatyczną jakość serwowanych przez siebie setów, które tworzą swoistego rodzaju historię – wszystko ma swoje określone miejsce „w szeregu”.

YAOS [Magowie Psychedelicznej Nuty - Rzeszów]
Jak na Maga przystało, swoimi powykręcanymi setami potrafi naprawdę zaczarować publikę. Jego sety to pełne spektrum muzyczne, które swój początek bierze w delikatnych chillout’owych produkcjach poprzez mocniejsze, bardziej agresywne brzmienia (psytrance, full on), na mocnych psychodelikach skończywszy. Jednocześnie jego sety posiadają swoje charakterystyczne brzmienie, które stało się znakiem rozpoznawczym Yaos’a. Muzyka, jaką prezentuje podczas imprez, jest przepełniona masywnym bass’em, podnoszącą i napędzającą energią oraz charakterystyczną dla Czarodziei atmosferą i nutką tajemniczości.

Impreza urodzinowa nie może się obejść bez ojców/matek Psylesii. Nie wnikając, kto jest kim w naszym kolektywie na 10000% zagrają...

Styropian, Marion i Bubblegum.

#CHILL OUT

Na małej sali również będzie odświętnie, bowiem swe drugie urodziny świętować będzie Ashoka. Głównymi atrakcjami na Chill'u tej nocy będą występy na żywo projektów Audioformacja i Swen[dzoncy]St00p. Skład ten uzupełnią: Neogen, który z powodów osobistych nie mógł przybyć na naszą poprzednią imprezę – Psychoactive Tales, oraz Marion i Afrock, a także Magowie Psychodelicznej Nuty, którzy jak na Magów przystało będą przygrywali zarówno na scenie głownej jak i na chillu. Na Chill'u będzie można także zerknąć okiem na wizualizacje prezentowane przez Tofik'a.AUDIOFORMACJA [Bielsko Biała]
--> [link widoczny dla zalogowanych]Audioformacja to projekt Adriana Tomaszewskiego. To po prostu muzyka, bez dorabiania filozofii i ideologii. Muzyka nieinwazyjna, która nie przeszkadza, która płynie, podczas gdy Ty robisz to, na co masz ochotę. Dźwięki jak dobra kawa — dodają smaku chwili. Inspiracją jest… otaczający świat. Audioformacja nie ogranicza się do jednego stylu. Dźwięki instrumentów typowych dla jazz’u łączy z elektronicznymi akcentami. Akustyczne basy i perkusje komponuje z syntezatorami i nietypowymi wstawkami. Cel jest zawsze ten sami: harmonia, łamanie schematu i brak przynudzania powtarzaniem jednej frazy przez połowę utworu. Adrian tworzył również utwory i efekty dźwiękowe do reklam, infolinii i stron [link widoczny dla zalogowanych] Realizował projekty muzyczne m.in. dla takich marek i firm jak: Mastercook (muzyka do telewizyjnej kampanii reklamowej “Nadaje ton”), Delicje, Philip Morris, KFC, Samsung, Pilsner Urquell.Ponadto na Chill'u tej nocy wystąpi dobrze już Wam znany Swen(dzoncy)Str00p, Neogen oraz DJe kolektywu Ashoka: Afrock i Marion. Wspierać ich będą Magowie Psychodelicznej nuty.

#DEKORACJE

Urodzinowa impreza zobowiązuje. Postaramy się udekorować zakamarki INQbatora tak jak nigdy dotąd. Pomagać nam w tym będą nasi goście:

UV ART DEKO TEAM [Rzeszów]VATAA [vatamorgana.org - Warszawa]
--> [link widoczny dla zalogowanych]Dodatkowo Vataa podobnie jak przed rokiem przybędzie do nas ze swym kramikiem, w którym będzie można zakupić m.in. koszulki.

Nie zabraknie również dekoracji kolektywów Psylesia i Ashoka. Ale by je zobaczyć, musicie pojawić się 22.01.2010 w INQ Smile

#CHAISHOP

Głodn(y/a), spragnion(y/a), zmęczon(y/a)...jak zwykle energii będzie można zaczerpnąć w specjałach serwowanych przez Kasię w Chaishop'ie.Nie wiem(y) jak długo Psylesia będzie istniała, nie wiemy też ilu ludzi dzięki naszym imprezą wciągnęło się w klimaty Psychedelic Trance. Jedyne co wiemy i tego jesteśmy pewni to to, że V-cio lecie Psylesii uczcimy godnie. Dlatego też serdecznie zapraszamy Was 22 stycznia 2010 roku do katowickiego INQbatora. Bądźcie tam z nami!

--------------------------------------------------------------

Zdjęcia & video z naszych poprzednich imprez możecie znaleźć i pobrać z naszych stron - [link widoczny dla zalogowanych] & [link widoczny dla zalogowanych] lub zobaczyć pod poniższymi linkami:

2009.11.06 Psychoactive Tales | [link widoczny dla zalogowanych] | Video | [link widoczny dla zalogowanych] | Chill Out Video
2009.09.18 Mystic Tales | [link widoczny dla zalogowanych] | Video | [link widoczny dla zalogowanych] | Chill Out Video
2009.07.25 Summer Tales | [link widoczny dla zalogowanych] | Video| [link widoczny dla zalogowanych] | [link widoczny dla zalogowanych]
2009.05.22 Warriors Tales | [link widoczny dla zalogowanych] | Video | [link widoczny dla zalogowanych] | Chill Out Video
2009.03.13 Ritual Tales | [link widoczny dla zalogowanych] | Video | [link widoczny dla zalogowanych] | [link widoczny dla zalogowanych]
2009.01.17 Acid Tales | [link widoczny dla zalogowanych] | Video | [link widoczny dla zalogowanych] | Chill Out Video | [link widoczny dla zalogowanych]
2008.11.21 Mushroom Tales | [link widoczny dla zalogowanych] | Video | [link widoczny dla zalogowanych] | Chill Out Video | [link widoczny dla zalogowanych]
2008.09.12 Goa Tales | [link widoczny dla zalogowanych] | Video | [link widoczny dla zalogowanych] | Chill Out Video
2008.06.13 Rainbow's Tales | [link widoczny dla zalogowanych] | Video | [link widoczny dla zalogowanych] | Chill out Video
2008.03.28 Orbital Tales | [link widoczny dla zalogowanych] | Video
2008.02.01 Winter Tales | [link widoczny dla zalogowanych] | Video
2007.11.09 Twisted Tales | [link widoczny dla zalogowanych] | Video
2007.09.14 Tribal Tales | [link widoczny dla zalogowanych] | Video
2007.05.25 Magic Tales | [link widoczny dla zalogowanych] | Video
2007.02.22 Fractal Tales | [link widoczny dla zalogowanych] | [link widoczny dla zalogowanych]

KONTAKT & INFO:

Arrow styropian[małpa]psylesia[kropka]org
gg: 1783632
icq: 191-863-991

[link widoczny dla zalogowanych] -- [link widoczny dla zalogowanych] -- [link widoczny dla zalogowanych] -- [link widoczny dla zalogowanych] -- [link widoczny dla zalogowanych]
Zobacz profil autora
Styropian
PostWysłany: Pią 9:42, 18 Gru 2009 Powrót do góry


Dołączył: 07 Maj 2006

Posty: 239
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Katowice

!UWAGA KONKURS!

Urodziny do czegoś zobowiązują, nie tylko w sferze muzycznej. W naszym urodzinowym konkursie do wygrania jest 5 pojedynczych wejściówek. Co trzeba zrobić, by wygrać wejściówkę?

Wejść na --> [link widoczny dla zalogowanych]

Nie odpowiadacie na żadne pytanie, prosimy tylko o wskazanie wg. Was najładniejszej ulotki ze wszystkich naszych dotychczasowych imprez - ulotki znajdziecie w dziale [link widoczny dla zalogowanych].

Następnie wystarczy skorzystać z działu Contact lub wysłać odpowiedź na adres: [link widoczny dla zalogowanych]


Nazwę imprezy z której najbardziej podoba się Wam ulotka wpisujecie w treści maila. Prosimy o podanie imienia i nazwiska, miasta zamieszkania oraz mail'a kontaktowego! W losowaniu wejściówek biorą udział wszystkie osoby, które wyślą maila z nazwą imprezy! Dodatkowo wśród osób, które wytypowały najpopularniejszą ulotkę zostanie rozlosowana nagroda w postaci płyty - do odbioru na imprezie Smile

Na maile czekamy do NIEDZIELI 17 STYCZNIA 2010. Losowanie wejściówek odbędzie się dzień później tj. w PONIEDZIAŁEK 18 STYCZNIA 2010. Osoby, które wygrają wejściówki zostaną poinformowane o tym fakcie mailem. Ogłoszenie wyników znajdziecie także na naszej stronie.
Zobacz profil autora
Styropian
PostWysłany: Pon 18:58, 18 Sty 2010 Powrót do góry


Dołączył: 07 Maj 2006

Posty: 239
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Katowice

KONKURS ROZWIĄZANY

Przed miesiącem zorganizowaliśmy konkurs na najładniejszą ulotkę z naszych imprez, w którym do wygrania było pięć pojedynczych wejściówek na naszą urodzinową imprezę, która odbędzie się już w najbliższy piątek tj. 22 stycznia 2010. Dodatkowo spośród osób, które zagłosowały na najpopularniejszą ulotkę rozlosowana została płyta. Poniżej zamieszczamy listę laureatów:

WEJŚCIÓWKI

1. Anita Błachewicz [Kraków]
2. Piotr Podbiał [Katowice]
3. Piotr Serafin [Rybnik]
4. Sławomir Cieślik [Knurów]
5. Michał Lasocik [Warszawa]

PŁYTA


1. Michał Stefanów [Kraków]

Informujemy także, że Wasze głosy nie zdecydowały, która z ulotek jest najładniejsza. Trzy ulotki z imprez: Summer Tales (autor: Styropian), Mystic Tales (autor: Styropian) oraz Psychoactive Tales (autor: Bart_n) uzyskały taką samą ilość głosów. W losowaniu płyty wzięły osoby, które zagłosowały na jedną z w/w ulotek.

Zwycięzcy zostali poinformowani o szczegółach odbioru nagród mailem.

Dziękujemy Wszystkim za udział w zabawie. Zwycięzcom gratulujemy, pozostałe osoby serdecznie zapraszamy na imprezę.
Zobacz profil autora
Styropian
PostWysłany: Śro 17:58, 20 Sty 2010 Powrót do góry


Dołączył: 07 Maj 2006

Posty: 239
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Katowice

MAIN FLOOR TIME TABLE

21:00 - 22:30 Marion
22:30 - 00:00 Bubblegum
00:00 - 01:30 RIUM WARRIORS
01:30 - 04:00 Magowie Psychedelicznej Nuty w składzie: DOMINORR & PITT & YAOS
04:00 - 05:00 Styropian

Zapraszamy!
Zobacz profil autora
Styropian
PostWysłany: Pią 0:10, 22 Sty 2010 Powrót do góry


Dołączył: 07 Maj 2006

Posty: 239
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Katowice

CHILL OUT TIME TABLE

21:00 - 22:00 Pitt
22:00 - 23:00 Yaos
23:00 - 00:00 Audioformacja Live!
00:00 - 01:00 Swen (dzoncy) Stroop Live!
01:00 - 02:00 Afrock
02:00 - 03:00 Neogen
03:00 - 04:00 Dominorr
04:00 - 05:00 Marion


Zapraszamy!
Zobacz profil autora
SOQ
PostWysłany: Sob 15:28, 23 Sty 2010 Powrót do góry


Dołączył: 20 Maj 2006

Posty: 155
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Bytom

impreza na bardzo wysokim poziomie! mnóstwo znajomych, na prawdę jestem pod wrażeniem organizacji, styropian dał radę zresztą jak zawsze =D kilka fotek:
[link widoczny dla zalogowanych]
Zobacz profil autora
Styropian
PostWysłany: Sob 15:56, 23 Sty 2010 Powrót do góry


Dołączył: 07 Maj 2006

Posty: 239
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Katowice

Ufff.....

Fotki są już dostępne na naszej stronie --> [link widoczny dla zalogowanych]

5 lat minęło jak jeden dzień!!!
Dziękujemy WSZYSTKIM za przybycie. Cudownym widokiem było widzieć tyle osób odlatujących na parkiecie, jeszcze cudowniejszym było widzieć bardzo dużo osób o 5 rano! Niestety zasady są zasadami i jak o 5:00 ma być koniec....to jest Sad Smile

Wielkie podziękowania dla rzeszowskich Magów, Vaty i wszystkim tym, którzy w mniejszy lub większy sposób nam pomogli. Specjalne podziękowania dla Rium Warriors, którzy swym występem w piękny sposób uświetnili nasze pięciolecie.

Na chwilę obecną to byłoby na tyle....no może jeszcze dodam, że kolejna edycja "opowieści" odbędzie się 19 marca 2010. Zanotujcie sobie tą datę w kalendarzu Smile

Dziękujemy!


SOQ napisał:
impreza na bardzo wysokim poziomie! mnóstwo znajomych, na prawdę jestem pod wrażeniem organizacji, styropian dał radę zresztą jak zawsze =D kilka fotek:
[link widoczny dla zalogowanych]

Dzięki za fotki. No i ważna rzecz...nie robię tych imprez sam.
Zobacz profil autora
SoopeR
PostWysłany: Sob 18:26, 23 Sty 2010 Powrót do góry


Dołączył: 24 Paź 2006

Posty: 1016
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wodz.Śl.

żałuję że audioformacji nie słyszałem ale cóz czasem tak bywa. natomiast jesli chodzi o to co się działo po 24... świetne występy ruim warriors i sven(dzacego) w sumie jak dla mnie to były najmocniejsze punkty jeśli chodzi o wrażenia muzyczne. niestety grafik był nieubłagalny i trzeba było z czegoś zrezygnować. reszta grających również solidnie zadbała o oprawę urodzinową, impreza na pewno udana, choć bez opadu szczęki (chyba że przy przepysznym cieście Smile )
data marcowa zapisana w kalendarzu Smile
Zobacz profil autora
Styropian
PostWysłany: Pon 16:16, 25 Sty 2010 Powrót do góry


Dołączył: 07 Maj 2006

Posty: 239
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Katowice

Dostępne są już dwa filmiki z naszej urodzinowej imprezy. Pierwszy to skrót tego co działo się od początku do końca.

--> http://www.youtube.com/watch?v=tw-9xXUKyvQ&hd=1

Drugi film to niespełna 11 minutowy zapis video z występu RIUM WARRIORS dostępny jest pod adresem:

--> http://www.youtube.com/watch?v=fhUaN4nGaEU&hd=1

Oba filmy znajdziecie też na --> [link widoczny dla zalogowanych]
Możecie je ściągnąć w pełnej rozdzielczości z działu Download lub obejrzeć w PsylesiaTV.

Zapraszamy!
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum -=[ BUNKIER ]=- Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB :: phore theme by Kisioł. Bearshare