Forum -=[ BUNKIER ]=- Strona Główna
 Home    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Galerie
 Rejestracja    Zaloguj
[30.05.2009] ESD #3 - Outdoor @ Browar Obywatelski - Tychy
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum -=[ BUNKIER ]=- Strona Główna -> Imprezy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
crisp
PostWysłany: Czw 0:04, 23 Kwi 2009 Powrót do góry


Dołączył: 25 Paź 2005

Posty: 386
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Tychy

:: 30.05.2009 @ Browar Obywatelski - Tychy ::
:: Electronic Sounds Detonation #3 - Outdoor ::Po dwóch świetnych edycjach, masie uśmiechów i pozytywnych opinii a wreszcie po niefortunnym zamknięciu kina Andromeda wracamy z kolejną tym razem trzecią odsłoną Electronic Sounds Detonation. Miejsce w którym spotkamy się w tym roku to industrialne zabudowania ponad 100 letniego Browaru Obywatelskiego w Tychach. Miejsce o niesamowitym klimacie, z duszą i bogatą historią, ugości nas pod gołym niebem na jedynym w swoim rodzaju Open’erze! Dokładnie tak! Główna scena zostanie umieszczona w potężnym namiocie na dziedzińcu kompleksu browarnianego i co jest nowością, druga scena! z barem która pomieści do 300 osób będzie znajdować się w pomieszczeniach „Apartamentu” przyległych do klubu Tokarnia.

:: Zagrają ::

[Scena Outdoor] Techno - nagłośnienie Dynacord!
_______________________________________________

DDR
SUF, Smitten, COSHH, Hazchem - Londyn

Mike Humphries
Punish, Red Seal, Mastertraxx - Manchester


Julian Sandell aka Julian Liberator
4x4, Cluster, Wedafuqawi, SUF - Londyn


Extase
Fleszbek DJ's - Warszawa


Chaos Theory
myspace.com/chaostheorylive - Warszawa


Athar
Scythe Squardon Rec. / Acid.pl - Tychy


Tomash WBPM
Combat Corps - Bielsko Biała


Lesar vs. Centi
Combat Corps, Pure.Sounds - Tychy


Retail aka Crisp
Pure.Sounds - Tychy


Łysyni
Pure.Sounds - Tychy
[Scena Indoor] Drum'n'Bass
_______________________________________________

Kicó
Disturbia Sounds / Venom Minds - Bytom


Bliss
Sound 4 Soul - Świętochłowice


Scarhand
Dub’Lovin Criminals / AnimaBASS - Katowice


Karlyk
zawias.cru / Delict AV - Mikołów


Noico
zawias.cru / St.crew - Sosnowiec


Babik
zawias.cru / AnimaBASS - Mikołów


mc Pinky
Disturbia Sounds / Venom Minds - Bytom
Wizualizacje:
_______________________________________________

Go2Air
Sensikru - Tychy


Dominator86
AnimaBASS - Lublin


Froste
Delict AV - Katowice


Koletz
Katowice


Toxic Ninja
AnimaBASS - Ruda Śląska_______________________________________________

Open: 20:00

Start: 21:00

End: 08:00:: Bilety ::

30 zł w przedsprzedaży (do 27 maja)
35 zł w rezerwacji [link widoczny dla zalogowanych]
40 zł w dniu imprezy

Aby zakupić bilet(y) w przedsprzedaży należy przelać jego równowartość na numer konta podany poniżej najpózniej do dnia 27 maja (liczy się data zaksięgowania wpłaty na koncie):

10 1050 1399 1000 0023 1558 7978
Agnieszka Łukaszewska


W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko osoby rezerwującej bilet. W przypadku chęci zakupu większej ilości biletów wystarczy przelać wielokrotność ceny biletu i zaznaczyć ich ilość w tytule przelewu np: Jan Kowalski +3. Będzie to oznaczać że Jan Kowalski wejdzie dodatkowo z trzema osobami.

Odbiór biletu na bramce w dniu imprezy po potwierdzeniu danych. Prosimy o zabranie dowodów osobistych!

Ponadto jeżeli ktoś chce otrzymać potwierdzenie przelewu prosimy o maila na: [link widoczny dla zalogowanych]:: Miejsce ::

Browar Obywatelski
Tychy, ul. Browarowa 7


Były drugi tyski browar, zwany Browarem Obywatelskim (Bürgerliches Brauhaus).

W 1897 roku w okolicach dworca kolejowego powstał Browar Obywatelski, tworząc konkurencję dla istniejacego już od ponad 200 lat Browaru Książęcego. Wybudowany został przez spółkę Brieger Brauerei Aktiengesellschaft, jednak już w 1918 roku ponad 90% akcji wykupionych zostało przez Browar Książęcy, co postawiło kres konkurencji piwowarskiej. W latach 1934-1938 na skutek zadłużenia wobec Skarbu Państwa polskiego oba browary przechodzą pod zarząd przymusowy, by w 1939 roku wejść do spółki Książęce Browary S.A. W okresie międzywojennym Browar Obywatelski produkował 40 do 50 tysięcy hl piwa rocznie W czasie działań wojennych browar i słodownia nie uległy zniszczeniu, toteż produkcję słodu uruchomiono już w 1945 roku, natomiast piwo w Browarze Obywatelskim zaczęto produkować dopiero w roku 1950.

Wcześniej załoga zaangażowana była w odbudowę i remont obu browarów. 1 lutego 1945 roku Browary Tyskie, podobnie jak inne zakłady, zostały upaństwowione. Do 1949 roku Browar Obywatelski podlegał Browarowi Książęcemu. W latach 1949 i 1950 był samodzielnym przedsiębiorstwem, podległym Państwowemu Zjednoczeniu Przemysłu Piwowarskiego w Zabrzu, by poczawszy od 1951 roku należeć do Tyskich Zakładów Piwowarskich. Od 1975 do 1980 roku ponownie podlegał Górnośląskim Zakładom Piwowarskim, by 1 stycznia stać się częścią Zakładów Piwowarskich w Tychach. Obecnie Browar Obywatelski jest zlikwidowany. Od 2001 roku jest własnością prywatnej firmy.

:: Lokalizacja ::

Jak trafić: [link widoczny dla zalogowanych]
:: Bio ::

DDR
SUF, Smitten, COSHH, Hazchem - Londyn


Weteran londyńskiej undergroundowej sceny muzyki tanecznej. Gra od 1990 roku. DDR wyrobił swoją markę producenta techno-trance wydając na wielu labelach, grając na niezliczonej ilości imprez, w klubach oraz festiwalach na całym świecie. Jeden z czołowych DJ’i sceny UK free party. Można było go usłyszeć na imprezach i festiwalach organizowanych przez sound systemy Full-On i Bedlam we wczesnych latach 90’. Nie minęło dużo czasu gdy zaczął zabierać swoje swoje studio na imprezy aby serwować muzykę szerokiej rzeszy publiczności wprost ze swojego sprzętu. Pionier brzmienia które dziś nazywamy londyńskim acid techno. DDR był pierwszym producentem wydającym na Stay Up Forever w wyniku porozumienia z nowo powstałym trio znanym jako Liberator DJ’s. Przyłożył rękę do wielu klasycznych wydawnictw z tamtego okresu, jest także jednym z najbardziej płodnych artystów do dnia dzisiejszego. Podczas pracy z Liberator DJ’s, DDR poznał DJ’a Choci właściciela wytwórni Choci’s Chewns i niedługo po tym stał się głównym motorem napędowym studia Chocolate Faktory gdzie narodziło się wiele dzisiejszych klasyków acid-trance i hardhouse/nrg. Po przenosinach ze studia Choci, wystartował z własnym labelami które stworzył wraz z Mark’iem Kinetec’iem właścicielem Kinetec Records i dystrybucji Infectious. DDR zaprojektował i wybudował w pełni wyposażone studio produkcyjne i masteringowe które było miejscem powstania takich labeli jak Hazchem, COSHH i wielu innych wchodzących w skład Infectious Distribution. DDR kontynuował produkowanie nagrywając dla kilku wytwórni takich jak Smitten, Cluster, Routemaster, Input, Yolk, Skankadelic, Superconductor, Wah-Wah itd. oraz doskonalił swoją technikę jako live performer, podróżując po wielu miejscach na ziemi wraz ze walizką pełną sprzętu studyjnego.


SET:
DDR - Live Techno Bullocks
[link widoczny dla zalogowanych]Mike Humphries
Punish, Red Seal, Mastertraxx - ManchesterMike jako producent działa już od wczesnych lat 90’. Jego pierwsze nagrania powstawały w kooperacji pod pseudonimem D. Kontrol i były wydawane na takich Belgijskich labelach jak: 2 Thumbs, Mineral czy Growth; labelu Frank’a De Wulf’a. Od tego czasu remisował dla takich wytwórni i nazwisk jak Glenn Wilson (Planet Rhythm, Heroes), Aphrohead (znany jako Felix Da House Cat), Bush Records (Area 51 mix) czy Thomas Krome, remix Bitches from Hell wydany na Corb (Cold Dust mix). W póżniejszym czasie Mike skoncentrował się na produkowaniu muzyki dla swoich własnych labeli jak Punish założony wspólnie z Glenn’em Wilson’em, który był startem nowego brzmienia w techno. Na labelu Red Seal, nagrywając pod pseudonimem „H”, wydał niezapomniane serie które rozbrzmiewały m.in. na imprezach Fuse presents, Dave’a Clarke’a. Był także odpowiedzialny za live PA który tworzył razem z Jon’em Nuccle jako Cold Dust. Zapoczątkował label Black and White. Był współtwórcą Player Records który działał obok klubu The Orbit UK (R.I.P), na którym wydawał anonimowo a jego produkcje były remiksowane przez takie Chicagowskie tuzy jak DJ Bam Bam, DJ Urban czy Angel Alanis a także wielkie nazwiska techno jak Joey Beltram, Adam Beyer, Marco Bailey, Mark Broom i Ben Sims na labelu Player Remixes. Mike opuścił wszystkie projekty końcem roku 2003 aby utorować drogę dla swojego nowego dziecka - Mastertraxx który wystartował w 2004. Mike grał livesety i występował jako dj w klubach na całym świecie a obecnie jest rezydentem klubu The Darkside w Leeds (UK).

SET:
Mike_Humphries@technopolis-moscow_dec06
[link widoczny dla zalogowanych]

MikeHumphriesMix
[link widoczny dla zalogowanych]Julian Sandell aka Julian Liberator
4x4, Cluster, Wedafuqawi, SUF - LondynJulian Liberator jest jedną z najważniejszych postaci Londyńskiej sceny. W 1991 roku razem z Aaronem i Chrisem utworzył kolektyw Liberator DJ’s. Był jednym z pierwszy DJ’i którzy porzucili powszechnie panujące kwaśne brzmienie idąc w kierunku bardziej perkusyjnego techno. Jego label 4x4 od samego początku skupiał się na bardziej minimalowej, funkowej stronie techno lecz zawsze z pewną nutą eksperymentu. 4x4 stał się bardzo szanowaną wytwórnią w kręgach, z wydawnictwami takich artystów jak Julian, Henry Cullen, Cristian Varela, Renato Cohen, DJ Rush, Paul Langley, Leo Laker, Mark Verbos, Mara Bruiser, Sandy Warez and Robert Natus. Julian rozpoczął także Artefact, specjalną serię winyli obrazkowych. Pierwsza płyta “Are U Jackin” była grana przez DJ’ów: Bam Bam i Dave’a Clarke’a który wydał ją także na swojej uznanej kompilacji Word Sernice jako strona A1. W 2004 roku powstał kolejny label Ultra Funk, który był podobnie jak z nazwy bardzo funkowy z dodatkiem abstrakcyjnych elementów. Julian wraz z Chrisem i Aaronem jest także założycielem Stay Up Forever Collective. Kolektywu który posiada 8 labeli i wypromował wiele znanych dziś postaci takich jak Geezer, DAVE The Drummer, DJ Ant, Martin Hare czy Alex S z Brazylii. Nagrania Juliana takie jak bootleg "O Superman" Laurie’go Anderson’a był grany przez samego Johna Peela w jego audycji Radio One a także Londyńskim XFM. Innym z bardzo znanych nagrań jest „Funky” z płyty 4x4x9 w którym zapożyczył sampel z klasycznego utworu disco Funky Town - Lipps Inc. Jako DJ podróżował ze swoją muzyką po całym świecie włączając w to Rosje, Japonie, USA, Kanade, Austrie, Koree, Wenezuele i większość europejskich państw. Grał na wielu festiwalach takich jak: Dance Valley, Glastonbury, Phoenix Festival, Megadog, Czech-Tech.

SET:
Julian Liberator Live @ Hangar 1 (''Footworxx'') Oostende, Belgium (24.09.2005)
[link widoczny dla zalogowanych]Extase
Fleszbek DJ's - WarszawaDj EXTASE czyli Jarek Budyta "który z niejednego pieca chleb jadl" - jest od wielu lat znaną postacią na polskiej scenie klubowej.Swoja przygode z muzyka zaczynal już w roku 1986
Ze swoim magicznym kejsem zwiedził już większość Polskich kultowych klubów, o których większość młodych klubowiczów i dj-i słyszała jedynie z opowieści. Grał u boku takich światowych artystow jak min. Chris Liberator, Jeff Mills, Takkyu Ishino, James Ruskin, Blade Baxter, Westbam, Cari Lekebush, Adam Beyer, Holy Ghost, Dr.Motte,
Monika Kruse, Tom Wax, Chris Liebing, Lars Klein, Paul Van Dyk, Luke Slater i wieloma innymi. Na swoim koncie ma wiele znaczących i dużych imprez: m.in. reprezentował Polskę na Love Parade w Berlinie i Pepsi Shiget Festiwal w Budapeszcie, Tekos we Francji, Mayday Polska, Creamfilds Polska, Instytuty Energetyki w Warszawie, Tor Kolarski, WDS, Meratronic w Szczecinie, Most Grota Roweckiego W-wa, Edycje Wizja Iluzja W-wa, Kanty Jaworzno, Squot Oldskool Underground etc. Jest to bodaj jedna z najbardziej sympatycznych postaci sceny techno w kraju. Dzięki temu potrafi stworzyć świetną atmosferę na imprezie. Jego sety to energetyczna mieszanka minimalu i funkowego techno z przewagą TECHNO. Jest członkiem agencji Fleszbek d.j-s. Od dłuższego czasu owocnie współpracuje z francuską
agencją Music Fakt.Chaos Theory
myspace.com/chaostheorylive - WarszawaŁukasz Zasępa od dziecka był zainfekowany muzyka i wszelkiego rodzaju instrumentami muzycznymi. Zaczął od gry na gitarze i keyboardzie oraz ostrej muzy hardrockowej, by juz pod koniec lat 90-tych poruszać ludzi ostrymi brzmieniami techno. Z całą pewnością wcześniejsze doświadczenia muzyczne miały wpływ na obecny projekt (ChaosTheory Live). Do dzisiaj Łukasz skompletował spore studio domowe w postaci: mixer24 kanały, akai mpc4000, korg electribe, kaos pad2, laptop, mixer midi, ableton. Występował w wielu klubach- nie tylko w Polsce, ale również w Holandii (Amsterdam, Utrecht: The chaos theory techno festival). Sety Chaos Theory to spora dawka ciężkich basowych bitów w mrocznym, technicznym klimacie. Łukasz występował m.in. z takimi sławami jak: Bas Mooy, Carlos Rios, Bold, Mario Ranieri, Charlton, Liberator, MikeDrama i wieloma innymi, co wywarło niezwykle pozytywny wpływ na jego rozwój jako muzyka.


:: Info ::

[link widoczny dla zalogowanych]


Ostatnio zmieniony przez crisp dnia Czw 12:17, 14 Maj 2009, w całości zmieniany 18 razy
Zobacz profil autora
crisp
PostWysłany: Czw 0:19, 23 Kwi 2009 Powrót do góry


Dołączył: 25 Paź 2005

Posty: 386
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Tychy

A więc pjurniki nie śpią! Obiecywaliśmy znależć godnie zastępstwo za Andromede no więc prosze! Mam nadzieje że w tym roku będzie jeszcze lepiej Smile Niebawem pierwsze postacie w lineupie...

Ostatnio zmieniony przez crisp dnia Czw 0:58, 23 Kwi 2009, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
TomashWbpm
PostWysłany: Czw 1:00, 23 Kwi 2009 Powrót do góry


Dołączył: 23 Maj 2006

Posty: 304
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Bielsko-Biała

miejsce widac o wielkim potencjale ! ! ! i biba również powodzenia Chlopaki Smile
Zobacz profil autora
robert_k
PostWysłany: Czw 5:33, 23 Kwi 2009 Powrót do góry


Dołączył: 06 Sie 2006

Posty: 171
Przeczytał: 0 tematów


świetny teren na impreze!
Zobacz profil autora
SoopeR
PostWysłany: Czw 6:00, 23 Kwi 2009 Powrót do góry


Dołączył: 24 Paź 2006

Posty: 1016
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Wodz.Śl.

doskonale Smile
Zobacz profil autora
druttek
PostWysłany: Czw 7:59, 23 Kwi 2009 Powrót do góry


Dołączył: 14 Maj 2007

Posty: 261
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Tychy

miejscówa konkretna! postaram się o przybycie...
Zobacz profil autora
LORCIA
PostWysłany: Czw 8:39, 23 Kwi 2009 Powrót do góry


Dołączył: 03 Cze 2007

Posty: 274
Przeczytał: 0 tematów


Jej ale z datą nie wypał, to już 3 impreza w regionie, nie da się tego jakoś zmienic??????
Zobacz profil autora
crisp
PostWysłany: Czw 10:42, 23 Kwi 2009 Powrót do góry


Dołączył: 25 Paź 2005

Posty: 386
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Tychy

LORCIA napisał:
Jej ale z datą nie wypał, to już 3 impreza w regionie, nie da się tego jakoś zmienic??????


no widzisz Lorciu. niestety. ubolewam nad tym że nie ma nigdzie żadnego systemu wymiany informacji. taka prosta sprawa założyć dział na forum z dostępem tylko dla organizatorów i promotorów, w którym wstępnie każdy by mógł rezerwować daty potencjalnych imprez. już wiele osób myślało nad czymś takim.

my termin mamy narzucony przez sponsora i albo robimy albo nie. nie jesteśmy w tak komfortowej sytuacji że możemy sobie wybierać date. pozatym 30 to niby koniec miesiąca, powiedzmy że nie najlepszy termin a jednak odbywają się 3 dobre imprezy.
Zobacz profil autora
komix
PostWysłany: Czw 12:01, 23 Kwi 2009 Powrót do góry


Dołączył: 08 Wrz 2006

Posty: 273
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Tychy

a co będzie grane?
Zobacz profil autora
crisp
PostWysłany: Czw 12:05, 23 Kwi 2009 Powrót do góry


Dołączył: 25 Paź 2005

Posty: 386
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Tychy

komix napisał:
a co będzie grane?


ja gram całą noc z mptrójek Laughing piona Cool

a serio w ciągu tygodnia powinno być pełne info. napewno nie będzie słabo Wink


Ostatnio zmieniony przez crisp dnia Czw 12:06, 23 Kwi 2009, w całości zmieniany 1 raz
Zobacz profil autora
LORCIA
PostWysłany: Czw 13:20, 23 Kwi 2009 Powrót do góry


Dołączył: 03 Cze 2007

Posty: 274
Przeczytał: 0 tematów


crisp napisał:
LORCIA napisał:
Jej ale z datą nie wypał, to już 3 impreza w regionie, nie da się tego jakoś zmienic??????


no widzisz Lorciu. niestety. ubolewam nad tym że nie ma nigdzie żadnego systemu wymiany informacji. taka prosta sprawa założyć dział na forum z dostępem tylko dla organizatorów i promotorów, w którym wstępnie każdy by mógł rezerwować daty potencjalnych imprez. już wiele osób myślało nad czymś takim.

my termin mamy narzucony przez sponsora i albo robimy albo nie. nie jesteśmy w tak komfortowej sytuacji że możemy sobie wybierać date. pozatym 30 to niby koniec miesiąca, powiedzmy że nie najlepszy termin a jednak odbywają się 3 dobre imprezy.


No tak, takie coś by się przydało, bo szkoda opuszczać taką imprezę, no ale cóż...mąż ważniejszy Wink
Zobacz profil autora
nitroxx
PostWysłany: Czw 14:58, 23 Kwi 2009 Powrót do góry


Dołączył: 17 Lip 2006

Posty: 389
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Tychy

heh do tego impreza na Wilkowyjach:P
Zobacz profil autora
wary
PostWysłany: Czw 15:09, 23 Kwi 2009 Powrót do góry


Dołączył: 08 Lut 2006

Posty: 16
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Dublin

brawo gratulacje !! ESD Rulez !
Powodzenia w przygotowaniach !
Zobacz profil autora
Łysyniii
PostWysłany: Czw 15:59, 23 Kwi 2009 Powrót do góry


Dołączył: 12 Gru 2005

Posty: 352
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Tychy Miasto

słodko Twisted Evil
Zobacz profil autora
drzazga
PostWysłany: Czw 21:08, 23 Kwi 2009 Powrót do góry


Dołączył: 17 Kwi 2006

Posty: 378
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: z za winkla

obecny ! Very Happy
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum -=[ BUNKIER ]=- Strona Główna -> Imprezy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB :: phore theme by Kisioł. Bearshare